MEYDAN USKUMRUKÖY

Avrupa Yakası’nın yükselen değeri…

Şehrin gürültüsünden kaçanların yeni adresi USKUMRUKÖY, Maslak’a 15 km, Sarıyer’e 9 km, 3. Boğaz Köprüsü’nün ayağı olacak Garipçe’ye 16 km, Kilyos’a 4 km ve Taksim’e 30 km uzaklıkta.
BTS İNŞAAT
 • HAKKIMIZDA

  Otuz yıldır süren faaliyetlerimizin sonucunda geçen yıllar, BTS İnşaat'ta mutluluğumuzun kaynağını oluştururken, yarınlar için yapacaklarımızın heyecanı artıyor.

  Bugüne kadar olduğu gibi bugün de, memleketimiz yararına olacak her türlü inşaat hizmetini sürdürme arzusundayız.

  BTS İnşaat, tecrübesi ve birikimi ile bugün, mimari tasarım, anahtar teslim inşaat ve dekorasyon konusundaki çalışmalarında, endüstriyel tesisler, sosyal konut ve villalar, okul, hastane, plaza ve alışveriş merkezleri gibi yapıların müteahhitliğini ve taahhütlerini yapmaya devam edecektir. • VİZYON - MİSYON - KALİTE

  Ekonomik, estetik ve emniyet döngüsünü sağlayarak misyonunu tam anlamıyla gerçekleştiren BTS İnşaat’ın başarısını uluslararası alana taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak.

  İnşaat sektöründe temel esas olan “Ekonomi, Estetik ve Emniyet” döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.

  BTS İnşaat faaliyetlerini ülke ve insanlık yararına olacak işlerde planlamayı ve sürdürmeyi ilke edinmiştir. Bu amaçla sürekli iyileştirmeye giderek sektöründe lider bir firma olmak için tüm çalışmalarımızda;

  Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetini sağlamayi,

  Ürün kalitemizi etkileyecek teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası standartlarda bir firma olmayı,

  Yasa ve yönetmeliklere uymayı,

  İnsan sağlığına önem vererek temiz çevre prensiplerine uymayı, Meslek ahlakı, dürüstlük, hoşgörü ve saygı ilkeleri ile güven veren büyük bir kuruluş olmayı,

  Bu şartları sağlamak amacıyla Toplam Kalite Yönetimi'ni yaşam ve çalışma tarzımız olarak benimsemeyi taahhüt ediyoruz.

 • TARİHÇE

  Uzun yılların tecrübesi ile şirketimizin faaliyetleri devam etmektedir. 1977 yılından beri İstanbul yoğunluklu olarak değişik illerimizde inşaat sektöründe proje, taahhüt, müteahhitlik ve kontrolörlük hizmetlerini pek çok farklı yapı konularında müşterilerimize sunuyoruz.

  Müşterilerimizin yıllarca BTS İnşaat'a gösterdiği güven ve takdir, biz, yönetime ve ekibimize en güzel motivasyonu sağlamaktadır. Bugün, modern yönetimi, teknik kadrosu ve altyapısı ile mimari proje tasarımı, statik proje, elektrik ve mekanik tesisat projelerini, günümüzün teknolojik gelişmelerini sürekli takip ederek bilgisayar destekli olarak hazırlamaktadır.

  Müşterilerinin ihtiyaçları ve beklentilerini doğru tespit ederek gerekli proje tasarımını ve çözümlerini yine müşterisinin onayına sunar ve uygulamalarını gerçekleştirir. Şirketimizin bütün bu süreçte en önemli rolü, yapıyı meydana getiren tüm faaliyetlerin organizasyonu ve yönetimi başından sonuna kadar BTS İnşaat tarafından yürütülmesidir. Bunun neticesinde, yapının projelendirilmesinden inşaasına kadar geçen süreçte kaliteli imalat ve beklentilerin karşılanması sağlanmaktadır.

  Ülkemizin jeopolitik konumu ve değişen dünya siyaseti, inşaat sektörünü yurtiçinde ve yurtdışında önemli hale getirmiştir. Gelişen ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yatırımcılara sanayi tesisleri, konut, iş ve alışveriş merkezlerinin yapımında yer almak BTS İnşaat'ın hedeflerindendir.

 • İNSAN KAYNAKLARI

  BTS İnşaat olarak amacımız, hedeflerimizi çalışanlarımızın gereksinimlerini karşılayarak gerçekleştirmektir. Çalışanlarımızın ekonomik, sosyal ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılayabilmek, mevcut becerilerini maksimum seviyede kullanabilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri çalışma ortamını hazırlamak, çalışanlarımızdan geri bildirimleri alarak insan kaynağında yapılacak iyileştirme çabaları ile yüksek performansa sahip bir takım oluşturmak insan kaynakları politikamızdır.


© Copyright 2013 bts inşaat                                                                                                                                                                                      kwebtasarım